Kuruluş tarihimiz 1990

Tarihçemiz

1990 yılında bireysel olarak yapmaya başladığımız öğrenci taşımacılığı işini 1996 yılında AZ-AL TURİZM adı ile kurumsallaştırdık.

Her geçen gün kaliteli ve güvenli taşımacılığın adresi olarak adını duyuran firmamız ”Geleceği Taşıyoruz…” sloganımız ile bütünleşti. O yıllarda sadece öğrenci taşımacılığı yaparken 1999 yılından itibaren kapsamını genişletmiş; servis sektöründe personel ve turizm taşımacılığında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kuruluş tarihinden itibaren sektörde, genç ve dinamik yapısı ile adından birçok yerde söz ettiren, servis taşımacılığı alanında her geçen gün yenilenen ve büyüyen araç filosuyla yıllardır sizlere ve sevdiklerinize hizmet vermekteyiz.

Bize emanet edilen geleceğin bilgeleri olan çocuklarımıza AZ-AL Turizmin kaliteli ve güvenli taşımacılığı ile hizmet vermeyi bir yaşam felsefesi olarak benimseyip, memnuniyetinizi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız.

Kaliteli ve güvenli taşıma modeli ile daha uzun yıllar sizlere hizmet vermek dileğiyle…

Aziz BAŞ
Genel Müdür

Misyonumuz

Müşterilerimizin taşıma hizmetine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak adına aldığı sorumluluğu ve ticari taahhütlerini maksimum şartlarda yerine getirmek, güvenilir ve çağın yeniliklerine uygun bir şekilde en iyi hizmeti almalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Eğitimli personelimiz ve yüksek modelli araçlarımız ile güvenli, dakik hizmet vermek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalite seviyemizi sürekli arttırmak ve çağdaş bir taşımacılık modeli oluşturmaktır.

Translate »